Nowości

Nawilżacz - sauna nawilżająca - na statywie.
Przyspiesza i wspomaga działanie preparatów pielęgnacyjnych.
Skraca czas wykonywania zabiegów chemicznych (koloryzacja) oraz wszelkich zabiegów pielęgnacyjnych.
Mgiełka nawilżająca ma korzystny wpływ na pielęgnację skóry głowy oraz włosów. Dzięki drobnej mgiełce można uzyskiwać głębsze nawilżenie włosów oraz skóry głowy.
Bezpośrednio po zabiegu odczuwa się komfort skóry głowy, skóra jest nawilżona, nie łuszczy się. a włosy stają się miękkie i bardzo mocno nawilżone.
Keratynowe Prostownaie Włosów.

 

Mezoterapia na skórę głowy zapobiegająca łysieniu.


Mezoterapia na skórę głowy jest zabiegiem leczniczy mający na celu poprawę kondycji skóry i jej regenerację. Metoda przeciwdziała starzeniu się skóry,jak i jest stosowana w profilaktyce łysienia oraz przywrócenia prawidłowego mikrokrążenia skóry głowy raz stymulacji wzrostu włosów.

Zabieg mezoterapii mikroigłowej z zastosowaniem ampułki polecany jest dla osób w różnym wieku, zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn w przypadku różnych typów łysienia i problemów z wypadaniem włosów. Mezoterapia wpływa pozytywnie na cebulki włosów, przedłuża fazę wzrostu włosa oraz wzmacnia mieszki włosowe. Mezoterapia mikroigłowa skóry głowy może być stosowana przez osoby z problemami hormonalnymi np: kobiety w okresie menopauzy.

Pierwsze rezultaty mezoterapii to zaprzestanie procesu wypadania włosów. Wraz ze zwiększeniem liczby zabiegów następuje wzrost objętości włosów. Dla uzyskania zadowalających efektów należy wykonywać zabieg co 2 tygodnie (optymalnie 5 zabiegów). Po około trzech miesiącach można zaobserwować pozytywne efekty mezoterapii, dlatego zaleca się długotrwałe kuracje.

Przeciw wskazania :
- łuszczyca
- cukrzyca
- choroby nowotworowe (w trakcie leczenia chemioterapią)
- nie stosować wcześniej niż po 5 latach od zakończenia leczenia chemioterapią.
mikrodermabrazja
Koloryzacja Włosów.